Od dość dawnego czasu znam Pańskie wpisy dotyczące Pana historii i sposobu wyleczenia, w dawnym okresie bardzo wiele dla mnie to znaczyło przeczytać to co Pan napisał.

Prze lata od dziecka zmagania się z nerwica natręctw, nerwicą lękową, fobią społeczną, w późniejszym okresie 5 letnią stała i ciągła depersonalizacją i derealizacją.

W którymś momencie skupiłem się na poznawczo behawioralnym sposobie wyjścia z koła lęku, na przełamaniu strachu, myślę, że dobrze Pan wie co mam tu na myśli i opisywanie tego nie ma sensu.

W każdym razie pozbyłem się depersonalizacji, nerwicy lekowej, ciągłego lęku, to nad czym pracuję teraz to fobia społeczna. od ponad roku cieszę się wolnością po wieloletniej męczarni.

Około dwóch lat temu zostałem wciągnięty do pisania na forum, miałem pisać głównie o derealizacji i depersonalizacji, gdyż znam ten temat na wylot, stało się tak, że zostałem sam do prowadzenia forum i zacząłem je prowadzić pod kątem głównie informacji o nerwicy o derealizacji i depersonalizacji.

Staram się usilnie aby miejsce to nie służyło nakręcaniu się, tylko dokładnym zrozumieniu mechanizmu nerwicy, stworzyłem kilka ciekawych informujących tematów, i zebrałem grupę osób, które coraz chętniej przekładają swoją wiedzę i zacięcie na pisanie o tym o czym pisać trzeba, ze lęk należy przełamać i dokładnie wiedzieć czym jest.

Forum jest w tej chwili w trakcie większego tworzenia, mam wiele tytułów jeszcze do końca nie opracowanych ale jest to kwestia miesiąca i zamieszczę wszystko co wiem ze swojego doświadczenia.

Jako, ze cenię Pana stronę i to co Pan napisał, bowiem jest to według mnie główna droga do „wyzdrowienia” z nerwicy.

Często w postach polecam Pana stronę bowiem w dość łopatologiczny i dobry sposób opisał Pan reakcję walcz bądź uciekaj.

Adres forum to www.zaburzeni.pl a przykładowe tematy informujące to np

http://www.zaburzeni.pl/reakcja-walcz-badz-uciekaj-czym-jest-nerwica-i-atak-paniki-t46.html

albo

http://www.zaburzeni.pl/derealizacja-depersonalizacja-pytania-i-odpowiedzi-t3177.html

choć obecnie głownie skupiony byłem na derealizacji to teraz zamieszam rozszerzyć info o samej nerwicy i atakach paniki.
[...]

[G.Sz.]: Bardzo podoba mi się ta inicjatywa stworzenia forum z informacjami.
(Choć jak zawsze w przypadku forum, z tym zastrzeżeniem, żeby nie stało się miejscem wzajemnego dołowania…)

Możliwość komentowania jest wyłączona.